Nasza siedziba

Iłłakowiczówny 7/6 Poznań
Godziny otwarcia
Pn, Czw: 12:00-20:00
Śr: 08:00-20:00
Wt, Pt : 08:00-16:00

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia. Obecnie współpracuję z młodymi zawodnikami tenisa ziemnego podczas ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejów tenisowych. Okazjonalnie udzielam także wsparcia sportowcom uprawiającym sztuki walki.

Moja pasja do sportu odzwierciedla się zarówno w moim wykształceniu, jak i w praktyce. Posiadam wiedzę i doświadczenie w lekkiej atletyce, zwłaszcza w biegach średnich, oraz w MMA. Moje kompetencje w dziedzinie fizjoterapii zostały wzbogacone o ukończone kursy, takie jak niemiecka terapia manualna w Krakowie, masaż tkanek głębokich oraz diagnostyczne szkolenia z zakresu Neuro-Bark i Neuro-Kolano.

W moim podejściu do pracy kieruję się nurtem terapii manualnej, co oznacza, że nie skupiam się jedynie na fizjologii i anatomii, lecz również na funkcjonalnym aspekcie organizmu oraz psychice pacjenta. Moim celem jest holistyczna i dokładna analiza każdego przypadku, aby zapewnić pacjentom jak najskuteczniejszą pomoc.